אטרקציות

 
 

 

אטרקציות

 
   
 
אולמות לברית במרכז

 ארגון ברית מילה במרכז מצריך ראשית כל את הבחירה הנכונה ביותר של האולם, ואנו סבורים כי הבחירה הטובה ביותר נעשית כאשר חברת הפקות מעורבת באירוע הבוטיק שלכם.


פורסם: 4/20/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית אירועים לילדים

אולמות לברית במרכז

ארגון ברית מילה במרכז מצריך ראשית כל את הבחירה הנכונה ביותר של האולם, ואנו סבורים כי הבחירה הטובה ביותר נעשית כאשר חברת הפקות מעורבת באירוע הבוטיק שלכם. כאשר אתם יושבים ושוקדים על ארגון חתונה, אין כמו חברה ששמה הולך לפניה שתסייע לכם בארגון הטקס הנכסף. גם ברית מילה, שלרוב מתפרש כטקס קטן וזניח ביחס לחתונה או בר מצווה נחשב לטקס שחשוב מאד לשים בו לב לפרטים קטנים, שבלעדי תשומת לב זו – האירוע עשוי ללקות בחסר. אלו מכם שניסו לארגן לבד אירוע מסוג זה ודאי יודעים במה הדברים מדוברים.

בחירת אולם מתאים

לא כל אולם הוא אולם שמתאים לחגיגת ברית מילה. האולם בראשון לציון והסביבה צריך להכיל מספיק מקום (Space) עבור האורחים שלכם, להיות מרווח וגדול, להתאים לכמות המוזמנים, ואנו חייבים לציין כי בלי חברת הפקות הסיכוי שלכם לטעות בכך הוא גדול. כבר היו סיפורים על זוגות שנאלצו לארח בצפיפות, להושיב סבים וסבתות דווקא בשולחן שליד המלתחות (ולדעתנו, באירוע בוטיק שולחן כזה בכלל לא צריך להיות. זה יכול היה להיפתר אם הייתם בוחרים מקום גדול יותר התואם את היקף המוזמנים שלכם), וכד'.

סוגי אולמות שניתן לחגוג בהם ברית מילה

אולם עם גן אירועים– אולם שיש בו גם פתיו או חצר קדמית המהווים גן אירועים. בדרך כלל גן האירועים משמש כרחבת קבלת הפנים אך ניתן להיעזר בו גם לחגיגת הברית.

אולם ללא חלק חיצוני– אולם המשמש בדרך כלל לחגיגת ברית מילה, אשר רוב זוגות ההורים בוחרים להשאירו כטקס מצומצם ללא צורך במרחבים רחבים של מקום, ודאי שלא מקום חיצוני.

אולם עם במה מרכזית– הבמה משמשת בדרך כלל אזור ייעודי לסנדקים ומוהלים בעשיית ברית המילה. ישנם אולמות בהם הבמה ממש מיועדת לעשיית הברית ולא לצרכים אחרים כמו הופעות. הבמה מראש מאד קטנה, נועדה בעיקר לישיבה ולאירוח של 2-3 אנשים לכל היותר.

עיצובי אולמות נדרשים

ניתן לעצב אולם בכל מיני דרכים – החל ממודרניות וכלה בעתיקות ונושנות. חשוב לשים לב לפרטים הקטנים שאתם רוצים כאשר אתם מעצבים את האולם, ולהנחות את חברת ההפקות בחיפוש אחר אולם נדרש על פי דרישותיכם האומנותיות.