אטרקציות

 
 

 

אטרקציות

 
   
 
ג'ימבורי בפתח תקווה

ג'ימבורי בפתח תקווה איתור מקום לחגיגה בפתח תקווה עלול להוות משימה ממושכת, אבל ג'ימבורי חוסך המון התלבטויות – שכן זהו גם מקום לחגיג

פורסם: 6/27/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית ג'ימבורי
ג'ימבורי בפתח תקווה
 
איתור מקום לחגיגה בפתח תקווה עלול להוות משימה ממושכת, אבל ג'ימבורי חוסך המון התלבטויות – שכן זהו גם מקום לחגיגת אירועי ילדים וגם משמש להם להעברת זמן פנוי בתוך השכונה כאשר הם בחסות הוריהם. זה אקטואלי במיוחד בחופשת הקיץ עת יש לספק פעילויות קיץ לילדים.
 
למי שלא מכיר: ג'ימבורי הוא מתחם ילדים ייעודי
 
ג'ימבורי ממוקם בלבן של שכונות בפתח תקווה בקניונים ובמרכזי קניות קטנים. ניתן להגיע לשם בקבוצות של ילדים או בבודדים ולחגוג של אירועים, כמו גם לבלות חופשת קיץ מהסרטים, כשאתם – כהורים תוכלו להמשיך בשגרת יומכם בשעה שהילדים יהיו עסוקים בפעילויות מעוררות השראה.

משחקים ופעילויות
 
משחקים ופעילויות ילדים נדירות בעוצמתן: מתקני ילדים, פעילויות ספורט, ועוד שלל חוויות מקוריות של מדריכי ומפעילי הגיימבורי. אצלנו תוכלו למצוא את כל שנדרש לכם על מנת לחגוג עם ילדיכם כמו שצריך במסגרת ג'ימבורי בפתח תקווה.

קביעת אירועים
 
זוגות הורים רבים קבעו בג'ימבורי את אירועי בניהם ובנותיהם: החל מימי הולדת ועד בנות וברי מצווה, חוגגים במסגרת ג'ימבורי בפתח תקווה בליווי חברת הפקות וברמה שלא תבייש גם את גדולי אולמות האירועים. מומלץ לכל מי שמעוניין לחגוג סמוך למקום מגוריו ובמחיר נגיש יותר.
 
כל השירותים לילד
 
ארוחות חמות, כיבוד, מופעי ילדים ועוד מגוון הפתעות. הקיץ הזה לא הולך להיות משעמם כלל כאשר בג'ימבורי כל חגיגות הבוטיק ייפרסו לפניכם ויותאמו אישית לילדיכם. בואו גם אתם לשלוח את הילדים והטף לשעת סיפור או את הילדים הגדולים לארגן מסיבה רבת משתתפים. גם אתם יכולים לגרום לילד שלכם להתפתח בצורה חסרת תקדים ועם המון הנאה משירותי המקום ומההוואי שלו.

אירועים מרגשים
 
אירועי ילדים, אירועי נוער, פעילויות בחופשת הקיץ, ועוד – ההורים מספרים על חוויות מרגשות, חברויות חדשות שנוצרו במהלך בילויים במסגרת ג'ימבורי בפתח תקווה, ובגדול ניתן לומר כי הילדים שלכם צועדים בכיוון הנכון כאשר הם מבלים שעות רבות מיומם מתחם ייחודי זה. מומלץ בחום לכל ילד ונער, וגם ההורים מרוויחים כשהילדים נהנים ממסגרת מהנה ומגובשת אשר משאירה להם זמן פנוי לענייני הגדולים.
 
למידע על אירועים ופעילויות קיץ במסגרת ג'ימבורי בפתח תקווה, פנו אלינו ונשמח להשיב לכם!