אטרקציות

 
 

 

אטרקציות

 
   
 
שדרוג אירועים

 שדרוג אירועים מתבסס על הדברים הקטנים אך המשמעותיים מאד לחידודו של האירוע. תחום האירועים הנו רחב היקף וכולל סוגים שונים של התרחשויות, החל


פורסם: 5/21/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית אטרקציות

כל מה שאתם צריכים לדעת על שדרוג אירועים

שדרוג אירועים מתבסס על הדברים הקטנים אך המשמעותיים מאד לחידודו של האירוע. תחום האירועים הנו רחב היקף וכולל סוגים שונים של התרחשויות, החל מאירועים משפחתיים עם ילדים ועד אירועי מבוגרים במתכונת עסקית. החל מאירועים פנימיים של איזשהו ארגון עם מעט משתתפים ועד אירועים חוצי ארגונים וקבוצות. השדרוגים בכל אחד ואחד מהם צריכים להתאים לקונטקסט ולהשלים את התכנית המקורית על פי אופייה, ללא סתירות, ובהתאם לרוח האירוע.

שדרוגים לאירועי משפחה וילדים

מומלץ להביא אל גן אירועים בשרון אטרקציות שונות לשימושם של ילדים וטף: משחקי טלוויזיה אלקטרוניים גדולים, חברת הפעלות לילדים וכד'. בדרך זו, אתם תוכלו לבלות אירוע מבוגרים שקט ונחמד, והילדים יזכו לכל הפנאי הדרוש להם ולא יחושו שהאירוע מנוכר להם.

שדרוגים לאירועי עובדים

צירוף מנות מאכל עם משמעות מעבר לקולינריה, כמו למשל עוגיות מזל סיניות עם מסרים, או עוגה עם קישוטי אותיות שתבטא איזשהו מסר. באירועי עובדים מומלץ להדגיש את תחושת השותפות שבארגון ולהרבות בהפצת לוגואים (סמלילים) של החברה/הארגון בכל מקום אפשרי.

שדרוגים לאירועים עסקיים עם אורחים מחברות זרות

הצבת דיילים בכניסה לחדריו של אולם אירועים בשרון אשר יציעו קפה ועוגה, הצבת דוכני מזון בוטיק להגשה עצמית בנוסף למזון בהגשת מלצרים, שילוב תערוכות ומיצגים ויזואליים ברוח האירוע.

שדרוגים לאירועים טקסיים: חתונה, טקסי מצטיינים וכד'

שילוב מוזיקת רקע המתאימה לטקסים אשר תנוגן במעמד התהוותו של הטקס במסגרת אולמות אירועים בשרון. בדרך זו יושם הבדל בין מאורעות הפריפריה לבין המאורע המרכזי, אשר יודגש ויוצג לקהל במלוא הדרו עם תנופה רבה.

שדרוגים לאירועי הרקדה

מנחה הרקדה עם מדונה (מיקרופון צמוד-פה) שיעבור בין קהל הרוקדים וינחה את הערב, שימוש מושכל בתאורת מסיבות כדי לדמות את האירוע לסטייל של מועדוני היוקרה בערים הגדולות, שילוב אנשי מקצוע כמו מעגלי מתופפים ורקדנים לאירועים.

שדרוגים לאירועים המתקיימים תחת כיפת השמים

שימוש מושכל בפתרונות הצללה, קירור וחימום, שימוש מושכל במערכות הגברה המיועדות לשימוש חיצוני, הקפדה על לבוש קייצי או טרופי מצד צוות הדיילים ומקבלי הפנים. בדרך זו – אולם אירועים בשרון שהוא פתוח, שלא לומר גן אירועים בשרון, יזכו לאווירה טרופית ייחודית וסוחפת.